W świecie mitów Drukuj Email
Wpisany przez Izabela Chowaniec   
środa, 06 lutego 2008 00:00

01.02.08 i 04.02.08r. na zajęciach języka polskiego uczniowie klasy Vb i Vc pod opieką pani Izabelli Chowaniec przedstawiali w grupach inscenizacje których podstawą były mity greckie. Aktorów podziwiały wychowawczynie: Hanna Wiechno i Krystyna Zakrzewska.

Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem i przejęciem odgrywały swoje role. Starannie przygotowane stroje i rekwizyty uatrakcyjniały prezentowane scenki.

"Dedal i Ikar", "Demeter i Kora", "Prometeusz", "Miss Olimpu", "Początki są trudne", "Puszka Pandory" to opowieści, które cieszyły się największym zainteresowaniem piątoklasistów.

Miła atmosfera, świetny humor, niezapomniane emocje i przeżycia z pewnością na długo pozostaną w pamięci uczniów klasy Vb i Vc.

 

Fotorelacja z przedstawień w klasie Vb:

W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb
W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb
W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb
W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb
W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb
W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb
W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb
W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vb

 

 

Fotorelacja z przedstawień w klasie Vc:

W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc
W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc
W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc
W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc
W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc
W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc W świecie mitów - fotorelacja z przedstawień w klasie Vc

 

Poprawiony: sobota, 31 stycznia 2009 14:07
 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates