Labirynt teatralny Drukuj Email
Wpisany przez Wiesława Romanowska   
poniedziałek, 08 października 2007 00:00
W sobotę 6 października klasa Va odbyła niezwykłą wędrówkę w poszukiwaniu tajemnic teatralnych.

Zamiast siedzieć w szkole ( w tym dniu odpracowywaliśmy 2 XI) pojechaliśmy do Warszawy do Pałacu Kultury i Nauki aby tam w Labiryncie Teatralnym uczestniczyć w zupełnie nowej formie kontaktu z teatralnym światem.

Labirynt – to specjalnie zaaranżowana sieć korytarzy, piwnic, schodów, tworząca interesującą – nieco tajemniczą przestrzeń. Przy nikłym światełku niesionym przez Przewodnika wędrowaliśmy trzymając się „nici Ariadny” krętymi korytarzami labiryntu. Zatrzymując się w kolejnych zakamarkach mięliśmy szanse nie tylko oglądać ale i włączyć się w działania teatru wspomagane przez tajemniczych strażników. Tak wędrując od miejsca do miejsca, pokonując przeszkody, poszukując drogi odkrywaliśmy powoli tajemnice teatru.

 

Labirynt teatralny Labirynt teatralny Labirynt teatralny Labirynt teatralny
Labirynt teatralny Labirynt teatralny Labirynt teatralny Labirynt teatralny
Labirynt teatralny Labirynt teatralny Labirynt teatralny Labirynt teatralny
Labirynt teatralny Labirynt teatralny Labirynt teatralny Labirynt teatralny
Labirynt teatralny Labirynt teatralny Labirynt teatralny Labirynt teatralny

 

Poprawiony: niedziela, 01 lutego 2009 15:03
 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates