BOOKCROSSING Drukuj

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa,

jaką sobie ludzkość wymysliła"

Wisława Szymborska

 

Akcja "Uwolnij książkę - BOOKCROSSING - w naszej szkole

Bookcrossing już w naszej szkole od środy 12 pazdziernika w ramach projektu "Czytanie a nie granie " rusza wspólna akcja naszej szkoły i biblioteki w CK.

Na specjalnie przygotowanym regale Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zostawiła dla Was książki :) Każdy, kto chce, może wziąć książkę, która przypadła mu do gustu, bezpłatnie i na tak długo jak chce, a po przeczytaniu przynieść ją z powrotem :) Tutaj też można przynosić książki uwolnione ze swojej półki, czyli takie, którymi chcecie podzielić się z innymi. Specjalne półki znajduja się też w świetlicy, "zerówkach" a oznakowane regały znajdują się też w siedzibie biblioteki przy ul. Spółdzielczej, w Pawilonie Kultury przy ul. Westfala, w Poczekalni (Przestrzeń Kulturze Przyjazna) i na basenie.


Serdecznie zapraszamy do wziecia udziału w akcji!

Uwolnij swoje książki, dziel się z innymi radoscią czytania !

Do zobaczenia przy bookcrossingowej szafce !

 

 

Poprawiony: piątek, 14 października 2016 18:42
 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates