Strona główna Ciekawi goście naszej szkoły
goście naszej szkoły
Zapobiegamy upadkom Drukuj Email
logo_KRUS

26 lutego gościliśmy w naszej szkole panią Teresę Młynarczyk z Oddziału Regionalnego KRUS Błonie. Podczas spotkania z uczniami pani Teresa Młynarczyk przekazała ogromną dawkę wiedzy na temat upadków, które są najczęstszą przyczyną uszkodzeń ciała. Bardzo często dochodzi do tego typu nieszczęśliwych wydarzeń na skutek złego stanu powierzchni, po której się poruszamy, nieodpowiedniego obuwia, zbyt małej koncentracji ....

więcej w Wiadomościach przyrodniczych

Tomasz Tarczyński Drukuj Email
poniedziałek, 21 listopada 2016 23:44

Tomasz Tarczyński - absolwent XXXIII LO w Łodzi, leader zespołu TT Band, gra na perkusji, odwiedza nas prawie codziennie.biggrin

Hanna Niewiadomska Drukuj Email
poniedziałek, 21 listopada 2016 23:35

Hanna Niewiadomska pisze poezję dla najmłodszych od kilkunastu lat. Wydała trzy pięknie ilustrowane książki pod wspólnym tytułem "Bajczytanki Pani Hanki". Jej wiersze zostały wydrukowane w dwóch zbiorach wydanych przez wydawnictwo Eurograf.

Dariusz Tuzimek Drukuj Email
poniedziałek, 21 listopada 2016 23:22

Dariusz Tuzimek - dziennikarz piłkarski.

Dorota Gellner Drukuj Email
poniedziałek, 21 listopada 2016 23:20

Dorota Gellner – polska poetka, prozaik, autorka książek dla dzieci, tekstów piosenek, słuchowisk radiowych, bajek muzycznych.

Córka poetki Danuty Gellnerowej.

Poprawiony: poniedziałek, 21 listopada 2016 23:30