Koniec roku szkolnego jest jednym z najbardziej oczekiwanych momentów przez uczniów na całym świecie.
Jest to czas pełen radości, łez wzruszenia i podsumowań. Uczniowie kończący rok szkolny z jednej strony zastanawiają się, co przyniesie im kolejny, ale z drugiej strony czują ulgę, że wreszcie mogą odpocząć i rozpocząć swoje wakacje.

Były więc wręczane dyplomy, nagrody oraz wyróżnienia za udział w ligach, konkursach, zawodach sportowych, osiągnięciach w nauce, i wreszcie wyczekiwane świadectwa będące ukoronowaniem całorocznej pracy.
Uczniów mamy wyjątkowych, zdolnych i ambitnych, a nas rozpierała duma, gdy na środek wychodziły kolejne wyróżnione osoby.

Ostatni dzwonek rozbrzmiewa z wielką siłą, i nastał czas pożegnania. U niektórych czy to małych, czy to już tych całkiem dorosłych pojawiła się łza wzruszenia, że kolejny rok szkolny jest już za nami.
Wakacje to wyjątkowy czas, pełen przeżyć, wrażeń i przygód, których uczniowie nigdy nie zapomną. Bez wątpienia jest to jeden z najcudowniejszych momentów w życiu młodego człowieka, który warto wykorzystać w 100%.

Dla klas pierwszych i drugich mamy niespodziankę, podsumowanie tego roku pracy, zapraszamy do oglądania.