zdjęcie certyfikatu SZKOŁA PZRYJAZNA HARCERSTWU oraz czerwona róża leżąca obok certyfikatu

Z ogromną radością i dumą w sercu chcielibyśmy ogłosić całemu światu, że w dziś, podczas specjalnego Zjazdu Związku Harcerstwa Polskiego w Grodzisku Mazowieckim nasza Szóstka została wyróżniona wyjątkowym certyfikatem Szkoły Przyjaznej Harcerstwu.

Biorąc pod uwagę motto naszego patrona, czyli Szarych Szeregów, który nam powtarzał: WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO, mamy nadzieję, że certyfikat dostaliśmy za wszystko, to co wspólnie zrobiliśmy wczoraj i robimy dziś, a nie poprzestaniemy na tym i jutro będziemy razem budowali jeszcze lepszą Polskę dla naszych uczniów i harcerzy.

Dziękujemy bardzo całej komendzie Hufca ZHP w Grodzisku Mazowieckim.
Wyjątkowe wyróżnienie zostało wręczone przez pana Burmistrza Tomasza Krupskiego i komendanta Hufca ZHP Grodziska Mazowieckiego Piotra Skubę.
Komendant Piotr Skuba, złożył dziś sprawozdanie za swoje lata przewodniczenia Związku Harcerstwa Polskiego w Grodzisku. Gratulacje Komendancie!
Dziś odznaczenia dostali także instruktorzy związani z VI Szczepem ZHP im. Synów Pułku w Grodzisku Mazowieckim.
W spotkaniu uczestniczyli druhna , druh Jacek Zegarski, druhna Anna Jakubowska, druh Bartłomiej Jakubowski, nieoceniona druhna Agnieszka Stankiewicz, druh Sylwester Stankiewicz, druhna Aleksandra StankiewiczCzyżewska, druhna Katarzyna Kunecka, druhna Agnieszka Skuba, druh Jan Korniluk oraz druhna Patrycja Buczyńska.
Gratulacje dla odznaczonych!
VI Szczep ZHP im. Synów Pułku w Grodzisku Mazowieckim to siła tkwiąca w ludziach!