ozdoby świąteczne

W sobotni poranek, 02.12.23 r., w naszej Szóstce znów zamieszanie, tym razem świąteczne. 2 grudnia 2023 r. spotkaliśmy się na warsztatach – to już tradycja w naszej szkole.
Tego dnia można było poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia. Prawie 100 uczniów w kilku salach tworzyło prawdziwe dzieła sztuki diy : świąteczne stroiki, świeczniki, reniferki, krasnale, skrzaty, aniołki … Ehhh długo można wymieniać.

Na naszych warsztatach nie mogło obyć się bez dekorowania pierniczków – było bardzo słodko i piernikowo. Celem warsztatów było rozbudzanie aktywności dzieci, rozwijanie zdolności i odczuwanie radości z podejmowanej aktywności umysłowej i plastycznej, a także kształtowanie wrażliwości i ekspresji twórczej. Dzieci z zapałem wykonywały piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności.

Już wkrótce będzie można zakupić nasze wyroby na kiermaszu świątecznym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie, pomoc, atrakcyjnie spędzony czas i wspólną zabawę.

Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie do naszych warsztatów.

Tekst i zdjęcia: Anna Lipner