Strona główna
Gminny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych "Cool culture" Email

Zapraszamy uczniów klas VI-VIII do wzięcia udziału w kolejnym konkursie z j.angielskiego. Etap szkolny Gminnego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych "Cool Culture" odbędzie się w czwartek 17.01.2019 r o godz.8:00. Prosimy o zgłaszanie się chętnych do nauczycieli prowadzących zajęcia z j.angielskiego. Reprezentacja szkoły weźmie udział w finale (zorganizowanym w atrakcyjnej formie- gry zespołowej) w SP w Książenicach.
Przy tej okazji, miło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły Eryk Dymecki z klasy VIII B dostał się do finału Gminnego Konkursu "The Greatest British Bands".
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates