Strona główna
Dzień Myśli Braterskiej Email

dmb

To święto przyjaźni obchodzone przez harcerzy i skautów na całym świecie. Data 22 luty nie jest przypadkowa – w ten dzień urodził się założyciela skautingu, sir Roberta Baden-Powella (1857) oraz jego żona Olave Baden-Powell (1889).

Na ręce Pani Dyrektor Agnieszki Ruteckiej otrzymaliśmy od harcerzy żczenia: "Z okazji Dnia Myśli Braterskiej zuchy, harcerze i instruktorzy Szczepu nr 6 życzą Pani Dyrektor, Radzie Pedagogicznej jak również całej społeczności naszej szkoły: wzajemnej życzliwości, przyjaźni i odwagi w zmienianiu świata na lepsze. Niech w tym dniu nikt nie będzie smutny, nikt nie będzie sam, niech każdy z Was odnajdzie radość i dobro, które jest sensem naszego życia! CZUWAJ!

 Dziękujemy!

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates