Strona główna
Szkolny konkurs historyczny Email

logo szkoa mlodych patriotow 7 marca 2019r. w ramach projektu ,,Szkoły Młodych Patriotów" odbył się ogólnoszkolny konkurs wiedzy pt. ,,Historia Polski a patriotyzm". Jego celem było upowszechnianie i popularyzacja wiedzy o historii Polski oraz kształtowanie świadomości i postaw patriotycznych. Był to konkurs z zakresu wiedzy historycznej, a patronat nad nim sprawowała pani dyrektor szkoły- Agnieszka Rutecka.
W konkursowe szranki stanęło 26 osób.
Uczestnicy historycznych zmagań musieli wykazać się znajomością historii Polski.
Zadanie uczestników polegało na rozwiązaniu testu z zadaniami otwartymi i zamkniętymi. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: klasy 4-5 oraz klasy 6-8. Zadania konkursowe zostały opracowane na wymaganiach z podstawy programowej i na podstawie podręczników, na których pracują uczniowie z naszej szkoły. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
Kategoria klas 4-5.
I miejsce – Jakub Siudek kl. 5c i Marcel Czarnecki kl. 5d
II miejsce – Gabriela Strzelecka kl. 5c
III miejsce – Lena Frątczak kl. 5c
Wyróżnienie – Patryk Gieryszewski kl. 4b
Kategoria klas 6-8.
I miejsce – Mikołaj Świerzbiński kl. 7a
II miejsce – Antoni Zegarski kl.6b
III miejsce – Dominika Pastuszka kl. 6b
W PIĄTEK 15 MARCA O GODZ. 11.35.  W BIBLIOTECE SZKOLNEJ ODBYŁO SIĘ UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD
Zdjęcia

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates