Strona główna
Rekrutacja do przedszkoli i klas pierwszych na rok szkolny 2019/2020 Email

biuro oswiaty grodzisk Rekrutacja na wolne miejsca do placówek przedszkolnych, prowadzona jest drogą elektroniczną. W dniach od 15 do 29 marca 2019 roku rodzice mogą dokonać elektronicznej rejestracji wniosku na stronie:

https://przedszkola-grodzisk-mazowiecki.nabory.pl/

Zapisywany w systemie elektroniczny wniosek trzeba wydrukować i wraz z wymaganymi oświadczeniami dostarczyć do placówki „pierwszego wyboru", tzn. oznaczonej przez rodziców na pierwszym miejscu preferencji.

Ogłoszenie listy dzieci zakwalifikowanych nastąpi w dniu 24 kwietnia 2019 r

Rekrutacja do klas pierwszych w szkołach podstawowych

Nabór do pierwszej klasy szkoły podstawowej odbywa się drogą elektroniczną – w terminie od dnia 15 do 29 marca br. i dotyczy zarówno dzieci spoza obwodu danej szkoły podstawowej, jak i dzieci „obwodowych", które trzeba zgłosić do szkoły.

Elektronicznej rejestracji wniosku/zgłoszenia należy dokonać na stronie:

https://sp-grodzisk-mazowiecki.nabory.pl/

Następnie, zapisywany w systemie elektroniczny wniosek/zgłoszenie należy wydrukować i wraz z wymaganymi oświadczeniami dostarczyć do placówki „pierwszego wyboru", tzn. oznaczonej przez rodziców na pierwszym miejscu preferencji.

Ogłoszenie listy dzieci zakwalifikowanych nastąpi w dniu 24 kwietnia 2019 r.

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates