Strona główna
W świecie magii "Piotrusia Pana"

piotrus pan Czy słyszeliście o światowej sławy musicalach takich, jak „Upiór w operze", „Skrzypek na dachu" czy „Grease"? Z pewnością TAK! A uczniowie naszej szkoły we wrotek 19.03.2019 r. zyskali pewność, że już niedługo „Piotruś Pan" w wykonaniu Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. T. Bairda w Grodzisku Mazowieckim przyćmi sławą wszystkie wyżej wymienione.
Przez prawie godzinę dzieci naszej szkoły miały okazję i niezwykłą przyjemność przeniesienia się w świat magii. Uczniowie grodziskiej Szkoły Muzycznej zaczarowali scenę Centrum Kultury. Świetnie przygotowani aktorzy, wspaniałe kostiumy, scenografia niczym z prawdziwych teatrów oraz muzyka na żywo w wykonaniu zespołu wokalnego, zespołu rytmicznego oraz fantastycznej orkiestry smyczkowej stworzyły mieszankę wybuchową - mieszankę talentu, pasji, ogromnych pokładów dobrych chęci i zaangażowania.
Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i nauczycielom ze Szkoły Muzycznej za zaproszenie i wspaniałe przedstawienie. Z niecierpliwością czekamy na następne.

Zdjęcia

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates