Finałowy turniej VIII Grand Prix Grodziskich Szkół Podstawowych w szachach Email

6.06.2019 r.  w Szkole Podstawowej w Adamowiźnie odbył się 4.-finałowy turniej VIII Grand Prix Grodziskich Szkół Podstawowych w Szachach. Jak zwykle nasze dziewczęta nie zawiodły. Najmłodsza- Kasia Boba z klasy IV zajęła 3. miejsce w turnieju finałowym i 2. miejsce w klasyfikacji generalnej VIII Grand Prix w kategorii juniorka do lat 12.
Wiktoria Kieszkowska z klasy V zajęła 2. miejsce w 4. turnieju i 1. miejsce w klasyfikacji generalnej VIII Grand Prix w kategorii juniorka do lat 12. Sandra Kozłowska z klasy VIII, zarówno w konkursie finałowym, jak i w klasyfikacji generalnej uzyskała 2. lokatę w kategorii juniorek do lat 14.
Jesteśmy dumni z naszych zawodniczek i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia