Szkoła w wakacje

szkola w wakacje Nawet gdy za oknem ponad 30 stopni i wakacje w toku, Grodziska szóstka żyje remontem i rozwijającym swoje pasje nauczycielami. Korytarze smutne czekają na malowanie, a łazienki na nowe kafelki. Sale bez drzwi też wyglądają jakoś dziwnie. Trzymamy kciuki za firmę remontową.
Nauczyciele jeszcze nie odpoczywają bo zamykają dokumentację i rozwijają swój warsztat. Mamy nadzieję że kolejny rok będzie jeszcze ciekawszy. Obok ligi matematycznej i polonistycznej może wykiełkuje liga językowa a może klub naukowców włączy się do rywalizacji ? Odpoczywajcie drodzy uczniowie i zbierajcie siły na kolejny frapujący rok.