Konkurs plastyczny "Szóstka przyszłości"

designKażdy z nas ma jakieś wyobrażenie o szkole, w której chciałby się uczyć, szkole, która byłaby oryginalna i niepowtarzalna w swoim kształcie, barwie, taka...jedyna w swoim rodzaju. Może chcielibyście, aby budynek szkoły miał ciekawie wyglądające okna albo charakterystyczny element na dachu?
Pomyślcie, zajrzyjcie w zakamarki swojej wyobraźni i stwórzcie unikalne rzeźby architektoniczne, przedstawiające budynek naszej „Szóstki".
Pamiętaj, aby na budynku przez Ciebie wykonanym widniało logo (znak) SP 6, bo to przecież ma być nasza "Szóstka", Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów!
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-8
Wymiary gotowej pracy nie powinny przekraczać: wys. 1m, szer. 80cm, głębokość 60cm
termin składania prac: do końca października 2019r do p.Anny Grabowskiej (nauczyciel plastyki)
praca powinna być zaopatrzona w metryczkę zawierającą: imię, nazwisko oraz klasę twórcy dzieła. Powinna być również stabilna i łatwa do przetransportowania.
Ocenie podlegać będzie:
estetyka pracy
pomysłowość zarówno w kształcie, jak i w użytych materiałach
zgodność z tematem
Ogłoszenie zwycięzców oraz rozdanie nagród odbędzie się dn. 12.11. 2019 w Centrum Kultury podczas uroczystej gali z okazji Święta Wolności.
Bardzo zachęcamy do wzięcia udziału i podzielenia się z innymi swoim pomysłem, wyobraźnią i marzeniem o szkole przyszłości.

POWODZENIA!!!