Strona główna
Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej

 logo paint

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej – święto nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej – pierwszego w Europie ministerstwa oświaty – która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w Polsce.

 

Z uwagi na sytuację epidemiczną był obchodzony w reżimie sanitarnym. Jak to sie udało? Nasi zdolni uczniowie wywodzący się ze szkolnej grupy radiowej i pomocni redaktorzy stworzyli apel online. Wszyscy o 11.45 mieliśmy okazję obejrzeć i wysłuchać adycję. Powiedzmy to szerze - kolejny film :) Łezka się zakręciła wszystkim pracownikom gdy usłyszeli ułożone dla nich życzenia, dobrane piosenki i uświadomili sobie, że pomimo trudności jesteśmy razem.

Gratulacje za pomysł, realizację i przełamywanie " nie da się". Na Sportowej wszystko jest możliwe :)

 

Prezentacja wykonana z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates