Strona główna
Konkurs: „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy"

krus konkurs 2021 W imieniu własnym oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, zaproszamy uczniów szkół podstawowych gminy Grodzisk Mazowiecki do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym, cyklicznie organizowanym przez KRUS. Tegoroczna XI edycja konkursu przebiega pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy". Zadanie konkursowe polega na wykonaniu dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym oraz rolniczym chorobom zawodowym. Termin składania prac konkursowych upływa 31.03.2021. Informacje o udziale w konkursie należy przekazać do  Pani Anny Grabowskiej - nauczycielki plastyki.

Szczegóły dotyczące konkursu, w tym regulamin oraz formularze niezbędne do zgłoszenia prac w konkursie, dostępne są na stronie internetowej www.krus.gov.pl

Marzena Cichewicz - Kierownik Placówki Terenowej w Błoniu

 

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates