kącik wróżb andrzejkowych

30 listopada zorganizowana została dyskoteka dla klas 4-8. Niemały udział miał w tym Samorząd uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariusza. Wybór piosenek był wcześniej ustalony z uczniami, aby młodzież dobrze się bawiła przy swojej muzyce.

Nie obyło się także bez hitów lat 80tych i 90tych! Było bardzo wesoło i tanecznie! Dzieci ze szkoły wychodziły ze śpiewem na ustach. Dużo osób pytało kiedy kolejna taka impreza. Oprócz tańców na sali gimnastycznej, było stoisko z pysznymi hot-dogami i napojami, a także kącik wróżb. Dzieci ustawiały się w długich kolejkach, aby kupić coś do przekąszenia, a potem poznać swoją przyszłość.
Bardzo dziękujemy osobom z ósmych klas, które pomagały nam w tym wydarzeniu. Wasza pomoc była nieoceniona!
Dziękujemy także Kubie z 8a, który jako nasz szkolny DJ dbał o dobrą muzykę dla wszystkich. Ponadto podziękowania należą się dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły w przygotowaniach oraz p. Bajkowskiej i Radzie Rodziców.
Było naprawdę imprezowo i tanecznie, a przy tym bardzo kulturalnie. Wszyscy spisali się na medal. Aby więcej takich udanych imprez!!

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Gnat i Anna Lipner

P.S. Do przygotowania pysznych przekąsek wykorzystany został sprzęt AGD zakupiony w ramach lLabolatorium przyszłości