Wigilia św. Andrzeja, czyli popularne andrzejki, od bardzo dawna są tradycyjnym dniem wróżb. Tego dnia dziewczęta próbowały dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości i o tym, co je czeka w najbliższym czasie. My również chcieliśmy poznać uroki wróżb i właśnie z tego powodu, 30 listopada 0a i 0b wzięła udział w zabawie andrzejkowej.
Przedszkolaki spróbowały niektórych wróżb, dzięki czemu, już wiemy, kto kim zostanie w przyszłości, kto pierwszy wyjdzie za mąż, a do kogo uśmiechnie sie za chwilę szczęście. Niektórzy poznali też imię swojej miłości.

Dzieci uczestniczyły też w zabawie karnawałowej na sali gimnastycznej, gdzie miały okazję dać upust emocjom zgromadzonym podczas wróżenia

Andrzejki to wyśmienita zabawa , dostarczająca naszym najmłodszym niezapomnianych emocji .

Tekst i zdjęcia: Aleksandra Dziewicka