Strona główna
Farby w dłoń! Drukuj Email
graphics

W tym miesiącu namawiamy uczniów do udziału w dwóch konkursach plastycznych.

 

"Ocalić od zapomnienia"
Konkurs ten organizowany jest przez Nową Prywatną Szkołę Podstawową w Milanówku. Informacja na ten temat znajduje się na stronie internetowej naszej szkoły. Termin ostatecznego oddawania prac uległ zmianie – będą one przyjmowane do 1 marca. Przypominamy, że jest to konkurs na szczeblu powiatowym, dlatego warto wziąć w nim udział!

"Ciekawe miejsce na świecie"
Ten konkurs związany jest z dniem językowym, która to uroczystość odbędzie się w naszej szkole 28 lutego bieżącego roku. Pracę należy wykonać w formacie A3 lub A4 techniką dowolną. Powinna być ona podpisana w prawym, górnym rogu imieniem i nazwiskiem, a na górze umieszczamy nazwę danego zabytku oraz kraju, z którego on pochodzi. Ostateczny termin to 27 lutego.
Wszystkie wasze prace należy przekazać p. Hannie Wiechno, która w razie jakichkolwiek wątpliwości służyć będzie pomocą.

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates