Strona główna
Spotkanie klas "0" z autorką książek Dorotą Gellner Drukuj Email
dorota_gellner

Wczoraj - 14 maja przedstawiciele klas młodszych - OA, OB, OC, I B mieli okazję, a zarazem przyjemność, uczestniczyć w jubileuszu Pani Doroty Gellner - znakomitej poetki, autorki książek dla dzieci, tekstów piosenek i słuchowisk muzycznych. W swoim dorobku Pani Dorota ma już ponad 100 różnych dzieł. Jej wiersze bardzo często znajdujemy w naszych podręcznikach, a każdy przedszkolak, czy to mały, czy to duży nuci piosenki do których autorem tekstów jest Pani Dorota.
Skoro o piosenkach mowa zdradzimy Wam małą tajemnicę... wraz z Panią Dorotą do Centrum Kultury przyjechał Pan Adam Skorupko, który skomponował muzykę do większości Jej tekstów.
Podczas spotkania wielu z nas zakupiło książki w których otrzymaliśmy autografy.
By podziękować za możliwość uczestniczenia w spotkaniu z Panią Dorotą oraz za całokształt twórczości nasi przedstawiciele wręczyli pamiątkową laurkę.

Zdjęcia

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates