Strona główna
Dzień Qultury w oddziałach przedszkolnych Drukuj Email

W czwartek 10 V wszystkie oddziały przedszkolne uczestniczyły w Dniu Kultury. Tego dnia odwiedziliśmy szkolną bibliotekę. Dzieci przywitała p. Grażynka, która oprowadziła nas po bibliotece. Pokazała zbiory książek, czasopism dziecięcych, wyjaśniła co to jest katalożek. W Sali czytelniczej mogliśmy przeglądać prasę dziecięcą. Najbardziej podobały nam się „Świerszczyk", i „Miś". Wspólnie rozwiązywaliśmy krzyżówki, zagadki i rebusy.
W związku ze zbliżającym się spotkaniem z poetką i autorką książek dla dzieci p. Danutą Gellner wypożyczyliśmy właśnie jej wiersze, które Panie czytały nam w klasie a my wykonywaliśmy do nich kolorowe ilustracje.

Zdjęcia

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates