Strona główna
Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

apel 3 maja 13 maja 2019r. społeczność szkolna naszej Szóstki wzięła udział w akademii, którą przygotowali uczniowie klasy 4 D we współpracy ze Szkolną Grupą Radiową. Apel rozpoczęto wprowadzeniem pocztu flagowego oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie oddano głos prowadzącym- Mai Wiszniewskiej i Dorianowi Wiśniewskiemu, którzy niezwykle profesjonalnie poprowadzili spotkanie i w niecodzienny sposób przybliżyli widzom okoliczności uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych obecni na sali mieli wrażenie, że wydarzenia dzieją się niejako na ich oczach.
Równie doskonale zaprezentowała się Oliwia Kalicińska- gospodyni programu „Co z tą Polską?" Z taktem i niespotykaną w tym wieku dojrzałością poprowadziła niełatwe rozmowy o sytuacji Polaków w XVIII wieku.
Ogromne wrażenie na widzach zrobił taniec z szarfami w wykonaniu harcerek oraz wystąpienie recytatorek z klasy 4 D - Katarzyny Małyszko i Emilii Buchelt- Gołdy.

Zdjęcia 

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates