Strona główna
Rocznica wybuchu Powstania Email

symbol szstki Dyrektor Szkoły Podstawowej numer 6 , która godnie nosi imię Szarych Szeregów zaprasza wszystkich uczniów na miejskie uroczystości związane z rocznicą wybuchu powstania już w najbliższy czwartek.


Spotykajmy się 1 sierpnia 2019r o 16 45 przed kościołem im. Św. Anny w mundurach lub strojach właściwych miejscu i uroczystości. Weźmiemy tym samym udział w miejskich obchodach tej wyjątkowej 75 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Nasz patron pokazał nam jak żyć aby dobro było dobrem. Poświęćmy mu więc swoją godzinę czasu aby uhonorować ofiarę jaka została złożona w imię wolności naszej ojczyzny.


3 sierpnia 2019r w Grodzisku Mazowieckim gra plenerowa i koncert – szczegóły w linku

 

Zaproszenie Burmistrza Miasta

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates