Strona główna
Nastrojeni na 94,5 FM Email

Plenerowe studio Radia Bogoria było gościem specjalnym uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego w naszej „ Szóstce". Wszystko to, co działo się na dziedzińcu szkoły można było usłyszeć na 94,5 FM na całym Mazowszu Zachodnim.
Twórcy Radia Bogoria przyzwyczaili nas do swojej „Mocy Hitów". Tym razem hitem okazał się niecodzienny przekaz, na żywo, wzbogacony o rozmowę z Panem
Burmistrzem- Grzegorzem Benedykcińskim, panią dyrektor i naszymi przedstawicielami. Naszymi, czyli szkolnej Grupy Radiowej „Szósteczka". Ten dzień to symboliczne oddanie profesjonalnego studia, które swoja siedzibę ma tuż za mała sala gimnastyczną. Powstało dzięki grantowi z Citibanku, pracy wolontariuszy oraz zaangażowaniu opiekunów grupy. Już niebawem pierwsze audycje nadawane z ulicy Sportowej. Specjalnie dla słuchaczy szukamy ambitnych tematów i nie boimy się ich realizacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze nagrania były ciekawe, a przede wszystkim uczyły odpowiedzialnego i świadomego korzystania ze środków masowego przekazu. Do usłyszenia!

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates