Strona główna
Klasy 2c i 1c na wycieczce w Sadach Klemensa Email

iic i ic w sadach klemensa W dniu 23.09.2019r na przywitanie jesieni klasa 1c i 2c odwiedziły Sady Klemensa. Uczniowie mieli okazję podziwiać różne oblicza natury: drzewa owocowe obfitujące w soczyste czerwone jabłka, krzewy owocowe, tj. agrest, miododajne zioła, las brzozowy i las iglasty z pachnącymi świerkami. Dzieci uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych, dowiedziały się jak sadzić rośliny i jak prawidłowo o nie dbać. Warsztaty zakończył QUIZ ze zdobytej wiedzy. Dzieci odpowiadały na pytania, a za każdą prawidłową odpowiedź otrzymywały literę, którą mogły wpisać w krzyżówkę. Po udzieleniu wszystkich prawidłowych odpowiedzi dzieci poznały hasło.
Nie zabrakło czasu na strefę relaksu. Dzieci mogły sprawdzić swoich sił na torze przeszkód: wspinały się po linach, chodziły po płotkach oraz czołgały się w tunelu ,,mrowisko". Na zakończenie pobytu w tym bajkowym parku dzieci mogły poszaleć na dmuchańcach i przejechać się wyjątkową ciuchcią po terenie parku.

Zdjęcia

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates