Strona główna
Spotkanie z policjantem w klasie Ic Email

policjant w ic W dniu 18.09.2019 r. w ramach działań profilaktycznych, policjant grodziskiej komendy odwiedził uczniów klasy 1c. Podczas zajęć funkcjonariusz przypomniał uczestnikom zasady zachowania bezpieczeństwa w domu, szkole i podczas podróży. Dzieci miały również możliwość obejrzenia i przymierzenia elementów wyposażenia policjanta. Po wysłuchaniu informacji o zagrożeniach uczniowie zobowiązali się do ostrożnego zachowywania w każdym miejscu.

Podczas rozmów z dziećmi policjant wyjaśnił na czym polega ostrożne zachowanie na drodze. Uczniowie, jak zawsze, chętnie odpowiadali na pytania i dzieliły się swoimi doświadczeniami z różnych życiowych sytuacji. Funkcjonariusz uczył i przypominał jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz jak zachowywać się jako pasażer samochodu. Nie zabrakło również wskazówek dotyczących bezpieczeństwa w szkole oraz podczas samodzielnego pobytu w domu.

Zdjęcia

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates