Strona główna
Nasza szkoła odpowiada na apel MEN i kuratorium

razem na swieta Nasza społeczność szkolna po raz kolejny odpowiedziała na apel MEN i kuratorium w Warszawie. Społeczność naszej szkoły włącza się w działania na rzecz innych. Planujemy nie tylko przeprowadzić kiermasz świąteczny czy działania na rzecz WOŚP, ale też jak nasza tradycja zobowiązuje: przygotować szlachetną paczkę, dostarczyć paczki z gorącego serca dla rodzin naszych uczniów gdzie pomoc jest potrzebna, przygotować karty dla emerytowanych nauczycieli i pracowników, wręczyć prezenty na oddziale pediatrii w Grodzisku, pomóc naszym przyjaciołom z AK przygotować się na święta, dostarczyć dzięki zuchom i harcerzom Betlejemskie światełko, odwiedzić groby kombatantów i zasłużonych dla społeczności lokalnej, przygotować jasełka dla zaprzyjaźnionych przyjaciół ze szkoły i przedszkola i wiele więcej....
Razem na Święta to akcja pisana dla naszej społeczności :)

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates