Strona główna
Bal karnawałowy 2020!

karnawal 2020 29 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Motywem przewodnim tegorocznej zabawy było hasło: „ Ahoj przygodo!". Sala do tańca została pięknie udekorowana kolorowymi balonami, ośmiornicami i rybkami. Na jednej ze ścian widniał wielki piracki statek. Każdy mógł przebrać się według własnego gustu i uznania.
Na parkiecie tańczyły: królewny i księżniczki, piraci, kowboje, smoki, koty i myszy, wiewiórki, żołnierze, góralki, kapitan Hak oraz para Pikachu.
Wodzireje zachęcali wszystkich do tańca, pokazywali kroki i układy taneczne. W połowie balu czekała na wszystkich słodka niespodzianka. Rada Rodziców zakupiła dla każdego pączek i soczek. Po poczęstunku uczniowie ponownie szaleli w rytmie różnorodnej muzyki. Można było usłyszeć dźwięki popowe, rockowe, tradycyjne, ludowe oraz piosenki dla dzieci znanych wykonawców.
To był najlepszy bal karnawałowy w naszej szkole w 2020 r. Na kolejny musimy czekać do 2021 r.

Uczennice klasy 4b
Ania Majewska
Ania Karolak
Maja Bury
Paulina Kostrzewa


Zdjęcia 

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates