Strona główna
Udanych ferii...

   bezpieczne ferieNasz mózg najlepiej przyjmuje materiał podawany w małych porcjach, a przerwa pomiędzy tymi porcjami jest niezbędna – nie tylko po to, aby mózg mógł wrócić do pracy na wysokich obrotach, ale również dlatego, że i my męczymy się, kiedy partie materiału do nauki są zbyt duże. Przerwa powinna być spożytkowana tak, aby zapewnić nam jak największy komfort – warto wykorzystać różne techniki, które pozwolą na odprężenie; ważne, aby czas ten był wypełniony czymś, co zajmie nas w inny sposób, niż nauka.

Życzymy naszym uczniom bezpiecznych ferii, które dadzą wytchnienie dla mózgu i ciała. Odpoczywajcie i zbierajcie siły do dalszego rozwoju :)

Nauczyciele naszej Szósteczki

A oto słowa jakie do Was kieruje Pani Kurator :

Drodzy Uczniowie,

przed nami ferie zimowe – czas relaksu i odpoczynku po pierwszym półroczu wytężonej pracy.

Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Wypoczywając, cieszcie się swobodą, poznawaniem nowych miejsc i ludzi, realizujcie swoje plany i rozwijajcie zainteresowania.

Udane ferie to przede wszystkim bezpiecznie spędzony wolny czas, dlatego przypominam, by przestrzegać zasad bezpieczeństwa, zarówno w domu jak i podczas zorganizowanego wypoczynku. Bądźcie ostrożni na drodze oraz podczas zabaw i uprawniania sportów zimowych.

Wróćcie do swoich szkół z uśmiechem na twarzy, wypoczęci, zdrowi i pełni nowej energii.

Serdecznie Was pozdrawiam

Mazowiecki Kurator Oświaty
Aurelia Michałowska

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates