Zespół teatrzyku nauczycielskiego

W tym roku szkolnym z okazji Dnia Dziecka wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli choć przez kilka godzin stać się uczniami słynnej Akademii Pana Kleksa. Jak przystało na naszą szkołę była to Sportowa Akademia Pana Kleksa.

Na powitanie przy szkolnej furtce uczeń otrzymywał kolorowe piegi - w zamian musiał wrzucić do pojemnika nakrętkę.

Na szkolnym dziedzińcu nauczycielski Teatr Szalona Szósta Kurtyna wystawił przedstawienie muzyczne „Akademia Pana Kleksa”.

Wspólne śpiewanie piosenek wprowadziło wszystkich w ten magiczny klimat.Ale to nie wszystko. Na uczniów czekało kilkanaście sportowych konkurencji, przygotowanych przez radę pedagogiczną. Nie zabrakło lekcji kleksografii, zdjęć ze słynnym Kleksem. Tego dnia dzieci mogły również potańczyć w rytmach zumby, pośpiewać karaoke, porzucać wielgaśną piłką, zmierzyć się w torze przeszkód lub też uczestniczyć w lekcji zwinności na pamptracku. Mogły też sprawdzić swoją prędkość skacząc w worku lub swoją spostrzegawczość i celność podczas lekcji ping ponga. Radościom nie było końca również podczas zabawy z bańkami czy też przy wspólnym przeciąganiu liny. Swoje talenty malarskie uczniowie rozwijali podczas lekcji malowania na folii. W Sportowej Akademii Pana Kleksa każdy z uczniów znalazł coś dla siebie.

Radość tego dnia, możliwość wspólnego spędzania czasu osłodziły lizaki zasponsorowane przez Radę Rodziców – dziękujemy za to małe co nieco.

Kilka zdjęć w załączeniu, a już wkrótce pełna fotorelacja i film.