W piątek 18 czerwca klasa 5a rozpoczęła cykl spotkań integracyjnych.
O godz. 19 uczniowie w komplecie spotkali się przed budynkiem szkoły i już po chwili rozpoczęliśmy „Wieczór filmowy”. Wspólnie obejrzeliśmy film przygodowy „Jumanji: Przygoda w dżungli”, zjedliśmy pyszną pizzę, popcorn oraz zdrowe chipsy.

Mimo upalnego wieczoru nabraliśmy chęci na dalsze oglądanie, a kolejnym filmem na naszym wieczorze był film pt .: „Wakacje Mikołajka”.
Wszystkim bardzo podobała się taka forma spotkania i wiemy, że w kolejnym roku szkolnym będziemy powtarzać tego rodzaju spotkania.

W poniedziałek 20 czerwca wybraliśmy się na piknik sportowy, który odbył się na łączce w Restauracji Zielona. Wspólne rozmowy na kocykach, gry zespołowe sprawiły, że kolejnego dnia (21.06) powtórzyliśmy takie spotkanie – tym razem odwiedziliśmy tereny Stawów Walczewskiego.
Środa i czwartek to w naszej klasie spotkania w szkole – ale nie takie zwykłe. Maraton planszówek oraz cd. Maratonu filmowego. W międzyczasie wspólnie kibicowaliśmy mecz klas ósmych oraz mecz nauczyciele kontra uczniowie. W tym drugim meczu grały nasze panie.
Takie spotkania sprawiają, że nasza klasa staje się zgranym, wesołym zespołem. Wierzymy, że po wakacjach nasze relacje staną się jeszcze lepsze, a to za sprawą pomysłów pani Ani i pani Agnieszki. Wszyscy razem tworzymy team na szóstkę.