To okazja przyjrzenia się temu jak dzieci i młodzież przeżywają ostatnie emocje, moment refleksji nad tym w jaki sposób można radzić sobie z tymi emocjami i wspierać bliskie osoby, dbając przy tym o siebie. Zapraszamy dzieci, dorosłych i nauczycieli oraz młodzież na spotkania z psycholożką, która na co dzień pracuje między innymi jako konsultantka telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży.

Podczas spotkań prowadzone będą rozmowy o trudach izolacji i ciężkim powrocie do szkoły.
Spotkania dla trzech grup odbiorców odbędą się 29 września 2021 r.w Bibliotece Głównej w Grodzisku Mazowieckim ul. 3 Maja 57
▪ Spotkanie dla dzieci: 16:00 – 17:00.
▪ Spotkanie dla rodziców i nauczycieli: 17:00 – 18:00 (*w tym czasie zorganizujemy zajęcia dla dzieci i zajmiemy się nimi)
▪ Spotkanie dla młodzieży: 18:00 – 19:00

Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie w Bibliotece Głównej