Strona główna
Mistrzostwa Powiatu SZS w pływaniu

plywanie 01.20 30.01. 2020 r. na Pływalni Miejskiej w Grodzisku Maz. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego SZS w pływaniu. W kategorii dzieci nasza drużyna dziewcząt zajęła II miejsce. Skład : 1. Maja Frątczak, 2. Sara Leszczyńska, 3. Marcelina Zarzycka, 4. Maria Nałęcz, 5. Alicja Michalak, 6. Katarzyna Boba, 7. Gabriela Strzelecka, 8. Lena Frątczak. Zawodniczki rezerwowe: 1. Alicja Kowalczyk, 2. Sofja Kopylova, 3. Dorota Dziewicka, 4. Lena Oracka, 5. Nikola Cichowlas, 6. Puławska Maja.
W kategorii młodzież (kl. 7-8) nasze dziewczęta zdobyły III miejsce. Skład: 1. Wiktoria Rejnchard, 2. Sandra Śnieg, 3. Zuzanna Tumińska, 4. Aleksandra Płużyńska, 5. Laura Kolecka, 6. Marta Juszkiewicz. W kat. dzieci nasi chłopcy zajęli IV miejsce. Skład: 1. Piotr Książek, 2. Józef Jacyno, 3. Igor Leszcyński, 4. Tymoteusz Wolańczyk, 5. Jan Hajne, 6. Błażej Figielski, 7. Wiktor Zygier, 8. Jan Bęczkowski. Zawodnicy rezerwowi: 1. Franciszek Hajne, 2. Igor Podgórski, 3. Mikołaj Maciejewski, 4. Mikołaj Wieczorek, 5. Michał Matczuk, 6. Filip Galbierczyk. W kat. młodzież również zajęliśmy IV miejsce. Skład: 1. Dawid Węgorek, 2. Piotr Węglarski, 3. Mateusz Kierzkowski, 4. Bartłomiej Witaszek, 5. Mateusz Zieliński, 6. Michał Przybytniak. Trenerzy: Marek Kaflik, Jacek Wasek

Zdjęcia

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates