Strona główna Rzecznik Praw Ucznia to osoba dbająca o przestrzeganie praw ucznia w szkole. Rzecznik podejmuje mediacje między samymi uczniami oraz uczniami i nauczycielami. Czy społeczność naszej Szkoły ma taką osobę ?
Rzecznik Praw Ucznia to osoba dbająca o przestrzeganie praw ucznia w szkole. Rzecznik podejmuje mediacje między samymi uczniami oraz uczniami i nauczycielami. Czy społeczność naszej Szkoły ma taką osobę ?

Rzecznik Praw Ucznia to osoba dbająca o przestrzeganie praw ucznia w szkole. Rzecznik podejmuje mediacje między samymi uczniami oraz uczniami i nauczycielami. Czy społeczność naszej Szkoły ma taką osobę ?
trzeba wybrać taką osobę
358  86.5%
tak, wiem kto nim jest
28  6.8%
tak ale nie wiem kto to
13  3.1%
nie bo nie potrzebujemy
8  1.9%
nie
7  1.7%

Liczba głosujących  :  414
Pierwszy głos  :  poniedziałek, 01 stycznia 2018 19:39
Ostatni głos  :  piątek, 16 listopada 2018 22:19
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates