Strona główna Rzecznik Praw Ucznia to osoba dbająca o przestrzeganie praw ucznia w szkole. Rzecznik podejmuje mediacje między samymi uczniami oraz uczniami i nauczycielami. Czy społeczność naszej Szkoły ma taką osobę ?
Rzecznik Praw Ucznia to osoba dbająca o przestrzeganie praw ucznia w szkole. Rzecznik podejmuje mediacje między samymi uczniami oraz uczniami i nauczycielami. Czy społeczność naszej Szkoły ma taką osobę ?

Rzecznik Praw Ucznia to osoba dbająca o przestrzeganie praw ucznia w szkole. Rzecznik podejmuje mediacje między samymi uczniami oraz uczniami i nauczycielami. Czy społeczność naszej Szkoły ma taką osobę ?
trzeba wybrać taką osobę
432  87.1%
tak, wiem kto nim jest
31  6.3%
tak ale nie wiem kto to
16  3.2%
nie
9  1.8%
nie bo nie potrzebujemy
8  1.6%

Liczba głosujących  :  496
Pierwszy głos  :  poniedziałek, 01 stycznia 2018 19:39
Ostatni głos  :  wtorek, 15 stycznia 2019 10:26
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates