Strona główna Rzecznik Praw Ucznia to osoba dbająca o przestrzeganie praw ucznia w szkole. Rzecznik podejmuje mediacje między samymi uczniami oraz uczniami i nauczycielami. Czy społeczność naszej Szkoły ma taką osobę ?
Rzecznik Praw Ucznia to osoba dbająca o przestrzeganie praw ucznia w szkole. Rzecznik podejmuje mediacje między samymi uczniami oraz uczniami i nauczycielami. Czy społeczność naszej Szkoły ma taką osobę ?

Rzecznik Praw Ucznia to osoba dbająca o przestrzeganie praw ucznia w szkole. Rzecznik podejmuje mediacje między samymi uczniami oraz uczniami i nauczycielami. Czy społeczność naszej Szkoły ma taką osobę ?
trzeba wybrać taką osobę
303  85.8%
tak, wiem kto nim jest
25  7.1%
tak ale nie wiem kto to
11  3.1%
nie bo nie potrzebujemy
8  2.3%
nie
6  1.7%

Liczba głosujących  :  353
Pierwszy głos  :  poniedziałek, 01 stycznia 2018 19:39
Ostatni głos  :  wtorek, 25 września 2018 18:11
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates