logografika projektu Twoje Dane Twoja Sprawa

Szanowni Państwo,

już po raz 18. będziemy obchodzili w Polsce - Dzień Ochrony Danych Osobowych – 28 stycznia, którego celem jest uwrażliwienie ludzi na  potrzebę ochrony prywatności i danych osobowych w dobie tak dynamicznego rozwoju nowych technologii.

Z tej szczególnej okazji mamy dla Państwa list odPana Jana Nowaka, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych skierowany do uczestników XIV edycji programu „Twoje dane – Twoja sprawa”.

Na okoliczność Dnia Ochrony Danych Osobowych, w ramach programu „Twoje dane – Twoja sprawa”, proponujemy uczniom klas 4-8, udział w konkursie na wykonanie plakatu z hasłem propagującym potrzebę ochrony prywatności i danych osobowych. Scan plakatu można nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31.01. 2024 r. lub przynieść do sekretariatu szkoły w dniach 29-31.01.2024 r. Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone.

List do uczestników programu TDTS