Strona główna Dla Rodziców Przypominajka :-)
Przypominajka :-)
Piggybank

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

serdecznie przypominany o wpłatach na Radę Rodziców. Dzięki dotychczasowym wpłatom mogliśmy między innymi zorganizować dla Państwa dzieci super zabawę karnawałową połączoną ze słodkim poczęstunkiem :-)

W marcu czeka Nas kolejne ważne wydarzenie - 60 urodziny Naszej 6. Jako Rada Rodziców z pewnością będziemy chcieli wziąć czynny udział w tej inicjatywie. Stąd nasza prośba o wpłaty, a do końca roku szkolnego mamy jeszcze w planie szereg pomysłów do zrealizowania.
Rada Rodziców

PS. Nauczyciele i wychowawcy podpisują się pod prośbą gdyż fundusze przeznaczane są w 100% na dzieci jako wsparcie podejmowanych działań edukacyjnych czy wychowawczych- ostatnie inicjatywy to np. zakup różnych pojemników na zabawki do świetlicy szkolnej czy spektakl teatralny dla oddziałów przedszkolnych i klas 1

PS. Wpłaty można przynosić do wychowawców lub pedagoga szkolnego oraz oczywiście w czasie dni otwartych i zebrań do dyżurujacych rodziców.