Strona główna Dla Rodziców Akcja protestacyjna
Akcja protestacyjna

                                          Grodzisk Mazowiecki, 5 kwietnia 2019r

Szanowni Państwo,

w związku z tym, że nie zostało osiągnięte porozumienie między stroną rządową i związkami zawodowymi, od 8 kwietnia 2019 r. rozpocznie się bezterminowy strajk. Liczba nauczycieli Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi numer 6 w Grodzisku Mazowieckim deklarujących udział w strajku uniemożliwia funkcjonowanie placówki poprzez zapewnienie właściwej opieki nad uczniami i wychowankami.

Na czas trwania akcji protestacyjnej w publicznych jednostkach na terenie naszej Gminy przygotowano specjalną ofertę skierowaną do dzieci od 7. roku życia. Zajęcia odbywać się będą w następujących jednostkach: Biblioteka Publiczna, Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz wybrane świetlice wiejskie i miejskie.

Szczegóły dotyczące oferty, zapisów na zajęcia oraz bazy dostępnych obiektów znajdziecie Państwo w załącznikach oraz na stronach poszczególnych jednostek.
Dodatkowo w sobotę (06.04) w godzinach 10:00-18:00 zorganizowany zostanie specjalny punkt informacyjny w Centrum Kultury (impresariat – II p, wejście klatką A), w którym będą udzielane informacje na temat planowanych zajęć.

Informacje, dotyczące egzaminu gimnazjalnego i ósmoklasisty, zostaną Państwu przekazane przez stronę internetową Szkoły Podstawowej numer 6 ( sp6grodzisk.pl) oraz moduł wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Jeżeli możliwe będzie przywrócenie właściwego funkcjonowania placówki, niezwłocznie o tym Państwa poinformujemy.

.

Agnieszka Rutecka
Dyrektor Szkoły

 

Pismo Dyrektora Szkoły

 

Komunikat UM

Zajęcia w Mediatece, Centrum Kultury, Świetlicach

Udostępnienie obiektów sportowych

Propozycje z biblioteki

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates