Strona główna Dla Rodziców Informacje Rady Rodziców
Informacje Rady Rodziców

babcia dziadek

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego.
W związku z tym Rada Rodziców zaprasza przedstawicieli Trójek Klasowych na zebranie, podczas którego rozpatrywać będziemy wnioski o dofinansowanie. Wnioski przyjmowane będą do 23 maja 2019 roku. Wzór wniosku można pobrać ze strony Szkoły, zakładka Rada Rodziców.
Przypominamy, że wysokość dofinansowania to kwota 40% wpłat jakich dokonała klasa w bieżącym roku szkolnym. Występujemy o dofinansowanie: nagród, wycieczek, upominków dla dzieci.
Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 29 maja 2019 roku o godzinie 17 30 na szkolnej stołówce.

23 maja 2019 podczas zebrań z Rodzicami, przedstawiciel Rady Rodziców pełnić będzie dyżur. Prosimy o dokonywanie wpłat na Radę Rodziców. W tym roku szkolnym zebraliśmy już kwotę 10145 zł. Prosimy o jeszcze, mamy ciekawe pomysły jak zagospodarować zebrane fundusze :-)