Strona główna Dla Rodziców Zaproszenie na warsztaty umiejętności wychowawczych
Zaproszenie na warsztaty umiejętności wychowawczych Email

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że Gmina Grodzisk Mazowiecki rozpoczyna dla swoich mieszkańców realizację bezpłatnych warsztatów umiejętności wychowawczych przeznaczonych dla rodziców i wychowawców według programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców", rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.
Warsztaty „Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły? Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały?" to cykl 10 spotkań, które uczą umiejętności otwartego porozumiewania się w rodzinie.
Zajęcia rozpoczynamy 09 października 2019 r. w Pawilonie Kultury w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Westfala 3. Warsztaty będą odbywały się w środy w godz. 18.30 – 21.30.

Zapisy do grup warsztatowych prowadzi Iwona Chorek z Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 11 Listopada 33 tel. (22) 755-58-69 wew. 23 lub 720-909-218.