Strona główna Dla Rodziców Półkolonie zimowe w naszej szkole
Półkolonie zimowe w naszej szkole

Odpłatność za tydzień – 100 zł (bez wyżywienia, zapisy na obiady w PrimaSort) obejmuje:
• zajęcia tematyczne,
• zajęcia z robotyki,
• konkursy plastyczne,
• rozgrywki sportowe i zabawy rekreacyjne (w zależności od pogody zajęcia mogę odbywać się na dworze),
• spotkania z gośćmi,
• wyjścia do kina,
• wycieczki autokarowe,
• wyjścia na pizzę,
• inne atrakcje.
Szczegółowy plan półkolonii będzie dostępny w sekretariacie szkoły oraz na stronie od 8 stycznia.
Zapisy wraz z wypełnioną kartą i opłatą będą się odbywać w sekretariacie szkoły od 13.01.2020 r. do 31.01.2020r. (włącznie). Liczba miejsc ograniczona - obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Kartę uczestnika półkolonii można pobrać na dole artykułu lub w sekretariacie od dnia 13.01.2020 r.
Należy zapoznać się również z regulaminem półkolonii.

PLAN DNIA
7.00-8.30 – opieka świetlicowa
8.30 – zbiórka
- sprawdzenie obecności
- zabawy integracyjne
- program dnia
9.00 – śniadanie (przyniesione z domu)
9.30 – 13.00 – zajęcia programowe (np. wyjście do kina, wycieczki autokarowe)
13.00 – 13.30 – obiad (zapisy w PrimaSort)
13.30 – 14.30 – zajęcia programowe (np. zajęcia plastyczne i sportowe w szkole)
14.30 – zakończenie zajęć
14.30 – 16.00 – opieka świetlicowa

Plan dnia może ulegać zmianom z wyjątkiem godzin rozpoczęcia i zakończenia zajęć.
Uczestnicy półkolonii będą mieli możliwość skorzystania z opieki świetlicowej przed i po zajęciach. Warunkiem jest podanie przez rodziców dziecka takiej informacji w karcie uczestnika półkolonii.
W przypadku nieobecności uczestnika półkolonii w danym dniu nie zwracamy ułamkowej części opłaty. Rozliczenie półkolonii będzie zamieszczone na stronie internetowej w zakładce Dla Rodziców lub w plikach do pobrania.

ZAPRASZAMY!!!

Regulamin półkolonii_(pobierz pdf)

Karta kwalifikacyjna uczestnika półkolonii_(pobierz pdf)