Strona główna Dla Rodziców Pismo organu prowadzącego o zawieszeniu zajęć
Pismo organu prowadzącego o zawieszeniu zajęć

grodzisk maz logo Grodzisk Maz. 2020.03.11.

Dyrektorzy
Przedszkoli i Szkół Podstawowych
w Gminie Grodzisk Mazowiecki

W związku z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego pod przewodnictwem premiera Mateusza Morawieckiego o zawieszeniu zajęć we wszystkich placówkach oświatowych od 12 marca na dwa tygodnie, zwracam się z prośbą o poinformowanie rodziców o ww. decyzji poprzez dziennik elektroniczny, a także na stronie internetowej placówki.
Szczegółowe wytyczne dla dyrektora i rodziców dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej.
W stosunku do pracowników administracyjno-obsługowych proszę przyjąć następujące zasady:
1) W dniach 12-13 marca pracownicy obsługi przeprowadzą w placówce działania sanitarno-higieniczne. Pracownicy administracji wykonują powierzone zadania, ze szczególnym uwzględnieniem spraw niezbędnych do zakończenia przed zamknięciem placówki.
2) Od poniedziałku 16.03. placówka zostaje całkowicie zamknięta.
3) Dyrektor pozostaje dostępny telefonicznie.
4) Rekrutacja do przedszkoli oraz klas pierwszych szkół podstawowych odbywać się będzie tylko elektronicznie, bez zmiany harmonogramu.

Bardzo proszę o zachowanie maksymalnych zasad bezpieczeństwa w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa.