Strona główna Dla Rodziców Zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze i zajęcia rewalidacyjne
Zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze i zajęcia rewalidacyjne Email

logo paintOd 18 maja 2020 r. przywracamy możliwość, za zgodą rodziców, prowadzenia bezpośrednich zajęć dla dzieci mających opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, dzieci i młodzieży posiadających orzeczenie o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych, dzieci i młodzieży z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, niezbędnych do ich prawidłowego rozwoju przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia.


Specjaliści podadzą mailowo bezpośrednio do zainteresowanych harmonogram spotkań. Prosimy aby na pierwsze zajęcia dziecko miało deklarację i oświadczenie - będzie możliwość pobrania i uzupełnienia dokumentów w strefie dla rodziców. Rodziców i opiekunów prosimy o zapoznanie się z procedurami. W przypadku pytań prosimy o kontakt z pedagogiem szkolnym, który pełni role koordynatora zajęć rewalidacyjnych - 507 028 588.

 

Procedury bezpieczeństwa dotyczące organizacji zajęć rewalidacyjnych

Deklaracja udziału dziecka w zajęciach rewalidacyjnych

Oświadczenie o zdrowiu/zgoda na pomiar temperatury

 

 

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates