Strona główna Dla Rodziców Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w Szkole Podstawowej nr 6
Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w Szkole Podstawowej nr 6

logo paintOd 25 maja br. Ministerstwo Edukacji Narodowej przywraca zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. W naszej szkole na 217 uczniów w klasach 1-3 udział w zajęciach stacjonarnych zadeklarowało 14 osób. Dyrektor szkoły z Radą Pedagogiczną, mając tę wiedzę podjął decyzję, że zajęcia wynikające z realizacji podstawy programowej w klasach I-III szkoły podstawowej prowadzić będą nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej online. Utrzymana pozostaje więc zdalna edukacja. Natomiast zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla zgłoszonych osób wychowawcy świetlicy szkolnej.
W związku z powyższym bardzo prosimy, by zainteresowani rodzice/opiekunowie, którzy nie mogą zorganizować opieki dziecku, zgłosili ten fakt wychowawcy, wypełnili i przesłali drogą elektroniczną deklarację udziału dziecka w zajęciach opiekuńczych. Rodzic przesyła deklarację najpóźniej do godz. 12.00 w dniu poprzedzającym dzień przyprowadzenia dziecka do placówki na adres e-mail wychowawcy klasy lub sekretariatu szkoły: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Jeżeli Państwa sytuacja uległa zmianie od rozmowy z wychowawcą i chcą Państwo zmienić swoją decyzję prosimy o informację do wychowawcy lub sekretariatu, aby na bieżąco placówka była przygotowana na zapewnienie bezpieczeństwa Państwa dzieciom.
Prosimy, aby w pierwszym dniu zajęć opiekuńczych dziecko miało wypełnione oświadczenie (będzie możliwość pobrania i uzupełnienia dokumentu w strefie dla rodziców). Rodziców i opiekunów prosimy o zapoznanie się z procedurami. W przypadku pytań prosimy o kontakt z wychowawcami.

Procedura bezpieczeństwa na zajęciach opiekuńczo-wychowaczych
Deklaracja udziału dziecka w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych
Oświadczenie o zdrowiu/zgoda na pomiar temperatury

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates