Strona główna Dla Rodziców Zajęcia opiekuńcze dla dzieci przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 6
Zajęcia opiekuńcze dla dzieci przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 6

logo paintSzanowni Rodzice i Opiekunowie!
Przypominamy, że od 6 maja br. w publicznych placówkach wychowania przedszkolnego na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki jest zapewniona opieka dzieciom, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. W związku z powyższym bardzo prosimy, by zainteresowani rodzice/opiekunowie, którzy nie mogą zorganizować opieki dziecku wypełnili i przesłali drogą elektroniczną deklarację udziału dziecka w zajęciach opiekuńczych. Rodzic przesyła deklarację najpóźniej do godz.12.00 w dniu poprzedzającym dzień przyprowadzenia dziecka do placówki na adres e-mail wychowawcy lub sekretariatu szkoły: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Rodziców zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z procedurami a w przypadku pytań z wychowawcami.

Procedury bezpieczeństwa dotyczące zajęć opiekuńczych w oddziałach przedszkolnych

Deklaracja udziału dziecka w zajęciach opiekuńczych
Oświadczenie o zdrowiu/zgoda na pomiar temperatury

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates