Strona główna Dla Rodziców Realizacja konsultacji dla uczniów klas ósmych w Szkole Podstawowej nr 6
Realizacja konsultacji dla uczniów klas ósmych w Szkole Podstawowej nr 6

logo paintOd 25 maja br. umożliwiamy uczniom klas VIII uczestnictwo na terenie szkoły w konsultacjach indywidualnych lub w małych grupach.
Wymiar tych konsultacji został ustalony przez nauczycieli i wychowawców na Radzie Pedagogicznej i wynika ze zgłoszonych potrzeb uczniów. Ich harmonogram jest w rozwinięciu artykułu i obejmuje przedmioty egzaminacyjne.
Konsultacje mają charakter dobrowolny dla uczniów, którzy będą mieć możliwość wyjaśnienia trudnych kwestii, usystematyzowania materiału czy rozmowy z nauczycielem. Konsultacje mają również umożliwić uczniom poprawę oceny na potrzebę klasyfikacji. Konsultacje to nie lekcje czyli nie będą realizacją podstawy programowej, a jedynie formą uzupełniającą posiadaną wiedzę.
Rodzice / opiekunowie prawni powinni zgłosić wybranemu nauczycielowi mailowo chęć skorzystania z konsultacji z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 12.00, aby prowadzący mógł kontrolować liczbę uczestników i przygotować materiał do pracy.
Osoba, której nauczyciel nie zgłosił personelowi nadzorującemu strefę wejścia, bo nie otrzymał woli uczestnictwa, może zostać nie wpuszczona na teren placówki.
Prosimy, aby w pierwszym dniu konsultacji dziecko miało wypełnione: deklarację i oświadczenie (będzie możliwość pobrania i uzupełnienia dokumentów w strefie dla rodziców). Rodziców i opiekunów prosimy o zapoznanie się z procedurami. W przypadku pytań prosimy o kontakt z wychowawcami.

Procedury bezpieczeństwa dotyczące realizacji konsultacji przedmiotowych

Deklaracja udziału dziecka w kosultacjach przedmiotowych

Oświadczenie o zdrowiu dziecka/zgoda na pomiar temperatury

Harmonogram konsultacji przedmiotowych dla uczniów klas ósmych

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates