Strona główna Dla Rodziców Podręczniki do religii
Podręczniki do religii

biblioteka Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

uprzejmie przypominamy, że wszystkie podręczniki i zeszyty ćwiczeń obowiązujące w naszej szkole w klasach 1- 8 w roku szkolnym 2020/2021 zostały wybrane i zamówione już w czerwcu tak aby dotarły przed 1 września do naszej szkoły. Zostaną rozdane w pierwszych dniach nowego roku szkolnego. Zakup zostanie w całości sfinansowany z dotacji celowej. Rodzice i opiekunowie będą jedynie kupować podręczniki do religii  i pakiety do oddziałów "0".

Na pierwszych spotkaniach rodziców z wychowawcami otrzymacie Państwo pełną informację o materiałach wykorzystywanych w klasach 0-3 czy na lekcjach plastyki / techniki. Prosimy o spokojny odpoczynek wakacyjny :) . Planujemy spotkanie dla rodziców przyszłych naszych zerówkowiczów i pierwszoklasistów pod koniec sierpnia aby przedstawić wychowawców/ listy klas/ szatnię i zmniejszyc stres związany z rozpoczęciem nauki. Zachęcamy do czytania informacji na naszej stronie gdzie opublikujemy dokładny termin i godzinę.

 

Szkolny zestaw podręczników do religii sp6. Grodzisk Maz. 2020/ 2021r. w rozwinięciu artykułu .


Klasa I.
E.Kondrak,D.Kurpiński, J.Snopek. Red.ks.dr K. Mielnicki, E.Kondrak
,,Żyjemy w Bożym świecie " wyd.Jedność
Klasa II.
D.Kurpiński, J.Snopek.Red.ks. J. Czerkawski, E.Kondrak
,, Idziemy do Jezusa" wyd. Jedność
Klasa III.
D.Kurpiński, J.Snopek.Red.ks. J.Czerkawski, E.Kondrak
,, Jezus jest z nami" wyd. Jedność podręcznik + ćwiczenia
Klasa IV.
ks.dr K.Mielnicki, E.Kondrak,B. Nosek
,, Miejsce pełne BOGActw" wyd. Jedność podręcznik + ćwiczenia
Klasa V.
E.Kondrak, E. Parszewska, J. Konat
,, Spotkania uBOGAcające" wyd. Jedność podręcznik + ćwiczenia
Klasa VI.
E.Kondrak, E.Paraszewska, J. Konat
,, Tajemnice BOGAtego życia " wyd. Jedność podręcznik + ćwiczenia
Klasa VII.
ks.prof. J.Szpet, D. Jackowiak
,, Spotkanie ze Słowem " wyd. Św. Wojciech podręcznik
Klasa VIII.
ks.prof. J.Szpet, D. Jackowiak
,, Aby nie ustać w drodze " wyd. Św. Wojciech podręcznik

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates