Strona główna Dla Rodziców Podręczniki do religii
Podręczniki do religii

biblioteka Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

uprzejmie przypominamy, że wszystkie podręczniki i zeszyty ćwiczeń obowiązujące w naszej szkole w klasach 1- 8 w roku szkolnym 2020/2021 zostały wybrane i zamówione już w czerwcu tak aby dotarły przed 1 września do naszej szkoły. Zostaną rozdane w pierwszych dniach nowego roku szkolnego. Zakup zostanie w całości sfinansowany z dotacji celowej. Rodzice i opiekunowie będą jedynie kupować podręczniki do religii  i pakiety do oddziałów "0".

Na pierwszych spotkaniach rodziców z wychowawcami otrzymacie Państwo pełną informację o materiałach wykorzystywanych w klasach 0-3 czy na lekcjach plastyki / techniki. Prosimy o spokojny odpoczynek wakacyjny :) . Planujemy spotkanie dla rodziców przyszłych naszych zerówkowiczów i pierwszoklasistów pod koniec sierpnia aby przedstawić wychowawców/ listy klas/ szatnię i zmniejszyc stres związany z rozpoczęciem nauki. Zachęcamy do czytania informacji na naszej stronie gdzie opublikujemy dokładny termin i godzinę.

Szkolny zestaw podręczników do religii sp6. Grodzisk Maz. 2020/ 2021r. w rozwinięciu artykułu .

Klasa I.
E.Kondrak,D.Kurpiński, J.Snopek. Red.ks.dr K. Mielnicki, E.Kondrak