Strona główna Dla Rodziców Dobrowolne ubezpieczenie
Dobrowolne ubezpieczenie

interrisk-logoSzanowni Rodzice!
Rada Rodziców, po wnikliwej analizie ofert, podjęła decyzję o kontynuacji współpracy z firmą InterRisk i wynegocjowała bardzo dobre warunki ubezpieczenia przy atrakcyjnych składkach. Rodzice mogą wybrać jeden z trzech wariantów z opcji podstawowej lub jeden z czterech z opcji rozszerzonej. Opcje sum ubezpieczenia i składek w załączniku do artykułu.
Ochrona działa w szkole, na wycieczkach, w domu, w czasie wakacji...  (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku).
W trosce o Wasze dzieci (które mogą ulec wypadkowi lub trafić na leczenie szpitalne), apelujemy o dobrowolne ubezpieczenie.

Do 30.10.2020r wpłat składek ubezpieczeniowych można dokonać na konto Rady Rodziców (  65 1020 1055 0000 9902 0336 4643). Po tym terminie składki nie mogą być już przyjmowane i dołączenie do polisy będzie nie możliwe.
W tytule przelewu proszę o wskazanie imienia i nazwiska dziecka, klasy oraz wariantu ubezpieczenia.

agent umowy : Barbara Trzaska - 501 752 092

 

Opcje sum ubezpieczenia i składek

ubezpieczenie owu edu plus

 

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates