Strona główna Historia naszej szkoły Święto naszego patrona - harcerska reprezentacja w Warszawie
Święto naszego patrona - harcerska reprezentacja w Warszawie

logoszczep "Dzisiaj przedstawiciele naszego Szczepu upamiętnili 80 rocznicę przejścia ZHP do podziemia." - czytamy na facebooku VI Szczepu, który nam jest bliski. Harcerze, zuchy i kadra druzynowych byli dzisiaj w w Warszawie, na placu marszałka Józefa Piłsudskiego. Na swojej stronie napisali, że byli jako harcerze a także jako przedstawiciele Sz.P. nr. 6 im. "Szarych Szeregów" i oddali hołd wszystkim druhnom i druhom z Szarych Szeregów. CZUWAJ!

Dziękujemy za Waszą obecność w tym ważnym dniu i reperezntowanie naszej społeczności na uroczystości upamiętniającej Tych, dla których dziś, jutro i pojutrze było synonimem wolnej i dumnej Polski. 

zdjęcia

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates