Strona główna Nasze SKO
sko
Wizyta klasy II A w banku

Piggybank31 maja 2019 roku uczniowie klasy II a wzięli udział w konkursie międzyszkolnym w ramach SKO na temat oszczędzania. Odbył się on w siedzibie Banku PKO PB w Grodzisku Mazowieckim. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą, która została nagrodzona licznymi nagrodami.
Opiekunowie SKO

Zdjęcia

 
"Systematyczne oszczędzanie" w klasie I B

PiggybankW dniu 22 maja klasa 1 b brała udział w lekcji na temat systematycznego oszczędzania. W czasie zajęć dzieci obejrzały ciekawą prezentację przedstawioną przez pracownice Baku PKO. Po prezentacji dzieci brały udział w konkursach i quizach, a poprawne odpowiedzi zostały nagrodzone. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat oszczędzania, korzystania z usług banku i korzyści płynących systematycznego oszczędzania.

Zdjęcia

 
Szkolne Koło Oszczędności Email

PiggybankDnia 19 lutego 2019 roku dzieci z naszej szkoły stały się członkami Banku. Zaczynają oszczędzać pieniądze na swoje wymarzone rzeczy. Panie z Banku wręczyły im deklaracje i upominki. Zachęcamy pozostałe dzieci do realizowania swoich marzeń poprzez systematyczne oszczędzanie.

Opiekunowie SKO

Zdjęcia wkrótce

 
Konkurs Bank PKO BP Email

PiggybankKlasa Ib i IIa pod opieką p. Barbary Grzelak-Karbowiak i p. Doroty Grudzień, wzięły udział w  świątecznym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Bank PKO BP  pod hasłem "Oszczędzając spełniamy marzenia".
Prace będą wywieszone we wtorek na parterze. Dzieci, które wykonały najpiękniejsze prace dostaną nagrody rzeczowe. Ponadto nawiązując do oszczędzania wzięliśmy udział w akcji charytatywnej "Góra grosza".

Zdjęcia

 
Szkolne Koło Oszczędności Drukuj Email

PiggybankSzkolne Koło Oszczędności serdecznie wita wszystkie dzieci w nowym roku szkolnym 2018/2019. W ramach swojej  działalności, SKO zaczyna ten rok wieloma atrakcyjnymi wycieczkami i konkursami. Październik jet miesiącem wycieczek do Banku. Chętne klasy wraz z wychowawcami odwiedzą Bank, usłyszą wiele ciekawych informacji i dostaną upominki. Zachęcamy wszystkie dzieci do systematycznego oszczędzania, aby potem móc pojechać na wakacje, kupić wymarzony rower, piłkę. Uczymy się w ten sposób szanować pieniądze i dbać o rzeczy, na które sami zebraliśmy oszczędności..

Pozdrawiamy dzieci i rodziców.

 

Opiekunki SKO

Dorota Grudzień
Barbara Grzelak - Karbowiak

 
Szkolna Kasa Oszczędności
Read more

Dzięki współracy z PKO Bank Polski każda uczennica/uczeń będzie mógł posiadać własne:

SKO Konto dla Ucznia

Opiekunami SKO są Pani Barbara Grzelak-Karbowiak oraz Pani Dorota Grudzień

Więcej…
 


© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates